Chcete nás podpořit?

aneb možností je celá řada, jak na to

Pozemkem, prací či hmotným darem?

Pokud vlastníte pozemek v oblasti Sedmihorských mokřadů, budeme rádi, když nás o tom informujete a budeme spolu v kontaktu. Pokud byste se rozhodli pozemek prodat našemu spolku, budeme určitě rádi. Opravdová a kvalitní ochrana tohoto území je pro nás dosažitelná jedině dobrou komunikací s vlastníky a společnou dohodou, v ideálním případě odkupem pozemků do vlastnictví ČSOP.

Pokud vlastníte kosu nebo hrábě či vidle a máte rádi pobyt v přírodě či u vody, tak vás rádi pozveme na naši každoroční akci "Slavnosti Libuňky". Při této příležitosti můžete zažít krásné chvíle v přírodě a zároveň se odreagovat smysluplnou prací. Nám přitom velmi pomůžete, protože péče o mokřady je potřebná, není jednoduchá a každá ruka přiložená k dílu nám doslova velmi bodne.


Pomůže nám i dar hmotný. Pokud například vlastníte drobný terénní automobil, kterého byste se chtěli zbavit a nebo máte na půdě třeba jen staré kosy, i tak různorodé hmotné dary jako spolek uvítáme a moc nám to pomůže.


Finančním darem?

            Můžete nás podpořit:


 A) Skrze veřejnou sbírku v rámci kampaně Českého svazu ochránců přírody "Místo pro přírodu"

https://daruj.mistoproprirodu.cz/


nebo

B) Zasláním daru na transparentní účet veřejné sbírky Mokřady, kterou nám zřídil spolek Faunus, z.s.  

2302270478/2010   

Transparentní účet - odkaz zde


Na náš transparentní účet můžete přispět i v rámci naší nové kampaně "Pošli kapku"! 
Buď přímo na transparentní účet nebo skrze QR kód zde. Další možností je vhození příspěvku do jedné z našich zapečetěných kasiček na několika místech v Turnově a okolí nebo na naší akci. O přesných místech vás budeme ještě informovat.

KAMPAŇ "POŠLI KAPKU"
MÁ SVŮJ VLASTNÍ WEB:

Kresba Jiří Lode, www.jirkalode.cz.

Na kampani spolupracujeme:

Zajímá vás, jak budou získané finance využity?

Podle zvoleného způsobu podpory budou získané finanční prostředky využity na výkupy pozemků v Sedmihorských mokřadech pro jejich další ochranu (možnost A) "Místo pro přírodu") nebo na různé aktivity spojené s činností pozemkového spolku, nákup nářadí, práci v mokřadech atp. (možnost B) "transparentní účet veřejné sbírky Mokřady" a "kampaň POŠLI KAPKU").

Děkujeme vám všem za podporu, velice si ji vážíme.